1.00 Kč Zařízené kanceláře k pronájmu v Praze Praha

Označit jako spam chybně duplikováno expirováno urážlivé

Praha 10 Datum vložení: 13/06/2013 Datum modifikace: 13/06/2013
  • Země: Czech Republic
  • Region: Hlavní město Praha
  • Město: Praha

Nabízíme ke krátkodobému a dlouhodobému pronájmu kompletně zařízené kancelářské prostory na Praze včetně kompletních balíčků služeb, které Vám pomůžou řídit Vaše obchody tím nejprofesionálnějším způsobem.
Zařízené kanceláře Vám umožní komunikovat s Vašimi zákazníky a obchodními partnery prostřednictvím atraktivní obchodní adresy jednoho nebo více našich center kde si můžete zřídit sídlo firmy nebo společnosti.
Dlouhodobý pronájem plně vybavené kanceláře - kancelářské řešení s možností okamžitého pronájmu plně fungujícího pracovního prostředí vaší firmy na měsíc, dva či rok. Kromě samotných kanceláří vybavených nábytkem, datovými i hlasovými službami, mohou klienti take využít občerstvení v udržované kuchyňce, kopírovací centrum, relax zónu, zasedací místnosti.
Profesionální recepční na patře se postarají nejen o Vaši administrativu, ale i o Vaše zákazníky. V rámci jednoho poplatku máte uhrazeny všechny služby, které pro svou činnost můžete potřebovat.
Kompletně zařízené kanceláře, virtuální kanceláře, sídla firem nebo sídla společností nabízíme v Praze na těchto adresách:
Praha 1 - Burzovní Palác
Praha 1 - Praha City Center
Praha 1 - Palác Archa
Praha 1 - Business Centrum Hybernská
Praha 4 - City Empiria
Praha 4 - Geminy B
Praha 5 - Zlatý Anděl
Praha 5 - Anděl Park Smíchov
Praha 10 - Garden Eleven
O bližší informace pište na email info@pragueoffices.com nebo volejte na tel. : +420/608/981848. Neplatíte provizi pro RK. Další nabídka kanceláří k pronájmu v Praze na webu pragueoffices.com

Kontaktovat prodejce    QR CODE