16500.00 Kč Krátkodobý a dlouhodobý pronájem zařízených kanceláří Habrovka Praha 4 Praha

Označit jako spam chybně duplikováno expirováno urážlivé

Praha 4 Datum vložení: 13/03/2014
  • Země: Czech Republic
  • Region: Hlavní město Praha
  • Město: Praha
  • Městská část: Krč
  • Adresa: U Habrovky 11

Nově zrekonstruovaná administrativní budova vilového typu v Praze 4 – Habrovka, nabízí pronájem plně vybavených a servisovaných kancelářských prostor, včetně možnosti využívání zasedacích místností, stejně jako v našich dalších business centrech FLEXI OFFICE. Registrace sídla společnosti přímo na této lukrativní adrese. Budova je situována v klidné vilové čtvrti a nabízí i skvělou dopravní dostupnost v docházkové vzdálenosti od stanice metra C – Budějovická, které je v těsné blízkosti nákupního centra DBK. Výhodné je především pohodlné dopravní spojení na dálnici D1 do Brna. Budova tohoto centra nabízí možnost i vlastních parkovacích státní přímo na pozemku nebo kdekoli jinde v okolí budovy.
Cena za pronájem plně vybavené kanceláře včetně energií od 16.500,- bez DPH /měsíc. Kancelář je připravená k nastěhování ještě dnes!
Nabídka na míru se sestaví individuálně při osobní prohlídce na základě požadavků klienta.
V případě zájmu o další informace vyplňte prosím poptávkový formulář níže. Následně vás bude kontaktovat manažer centra.
Neplatíte provizi za zprostředkování.
O bližší informace pište na email info@pragueoffices.com nebo volejte na tel. : +420/608/981848 Další nabídka kanceláří k pronájmu v Praze na webu pragueoffices.com

Kontaktovat prodejce    QR CODE